کتاب‌های زعفرانی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران ۱۴۰۰

کتاب‌های زعفرانی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران ۱۴۰۰
کتاب‌های زعفرانی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران ۱۴۰۰

همه‌ی ما با شنیدن نام «نمایشگاه کتاب» قطعاً به یاد روزهایی می‌افتیم که در میان غرفه‌ها قدم می‌زدیم و از تماشای کتاب‌ها یا کشف آن‌ها لذت می‌بردیم. اما بعد از شیوع ویروس کرونا، برپایی «نمایشگاه کتاب» به یک رویای دور تبدیل شد. رویایی که کم‌کم به وسیله‌ی حرکتی با عنوان «نمایشگاه مجازی کتاب» محقق شد. این‌بار ما می‌توانستیم از پشت صفحه‌ی موبایل یا لپ‌تاپ خود قدم به دنیای کتاب‌ها بگذاریم و خیلی سریع خرید کنیم. اگرچه این فعالیت نتوانست یاد  آن فضای گرم و دلچسب را از نو برایمان زنده کند ولی توانست پاسخگوی نیاز علاقه‌مندان به این حوزه و ناشران باشد. 

امسال نیز قرار است دومین «نمایشگاه مجازی کتاب» در تاریخ ۳ الی ۱۰ بهمن‌ماه برگزار گردد و شما می‌توانید با مراجعه به سایت نمایشگاه و جست‌وجوی عناوین مدنظر یا ناشران محبوب خود، کتاب‌ها را با چند کلیک ساده تهیه کنید. کتاب‌های زعفرانی را نیز می‌توانید با جست‌وجوی کلمه‌ی زعفران در بخش ناشران یا جست‌وجوی عنوان کتاب مورد نظر، پیدا کنید. 
زعفران امسال با بیش از ۱۴۰ عنوان کتاب در این نمایشگاه مجازی حضور خواهد داشت. دوستان زعفرانی ما از فلیکس و اَلفی گرفته تا لی‌لی و خانم مینگو و سنجاب‌ها منتظرند تا به خانه‌ی شما بیایند. 

  • تعداد بازدید: 393